Komunie i Chrzciny

Zbliżający się maj sprowadza nas do uroczystości takich jak Pierwsza Komunia. Elegancki i niebanalny wystrój naszej sali a zarazem domowa atmosfera sprawią, że każdy zaproszony Gość poczuje się tutaj jak w domu. Miła i ptrzyjazna obsługa chętnie sprosta Państwa oczekiwaniom a szczególnie oczekiwaniom Waszej Pociechy.

Możemy zorganizować tę imprezę na bardzo wysokim poziomie. Według życzeń przygotujemy dla Państwa:

Niech ta uroczystość będzie dla Państwa niezwykłym przeżyciem, zarówno sentymentalnym jak i kulinarnym.

Tym samym możecie cieszyć się Państwo obchodząc w naszym lokalu Chrzciny. Każda powyżej wymieniona pozycja jest dla nas okazją, abyście spędzili tę uroczystość zabawnie, smacznie w urokliwym miejscu.

Oferujemy, pomagamy, wspieramy...

Wszystkie inne ozdoby:

Imprezy okolicznościowe

Nie masz w domu tyle miejsca? Nie masz czasu, żeby przygotować coś wykwintnego? Chcesz poprostu mieć to z głowy? Spokojnie – wszystkim się zajmiemy!

Imprezy okolicznościowe to czas, kiedy można oderwać się od codzienności. Każde przyjęcie organizowane w naszym lokalu to nie tylko świetna zabawa ale również wspaniałe wrażenia i wyśmienita uczta.

Dom weselny Zacisze charakteryzuje się eleganckim wystrojem oraz wyjątkowym klimatem. Dbamy o najwyższą jakość oraz zapewniamy fachową i dyskretną obsługę.